خانه | آیت‌ها و مثال‌ها | در نگاه بزرگان | در حیوان | تخم گذاری زنبور انگلی، آیت تهاجم فرهنگی لیبرالی

تخم گذاری زنبور انگلی، آیت تهاجم فرهنگی لیبرالی

طبیعت پدیده:

زنبور انگلی نوعی از زنبور است که وقتی می خواهد تخم بگذارد به علت این که نمی تواند تخم ها را بپروراند، آن ها را زیر پوست کرم ابریشم می گذارد و از بدن او برای تغذیه و رشد تخم هایش و نیز محل تولد آن ها استفاده می کند.

 ayatmadari.ir-zanbour angali (3)

همان طور که می دانید پروانه شدن سه مرحله دارد: اول مرحلهی کرم ابریشم (کرم وارگی)، دوم مرحله پیلگی و سوم مرحله ی شکافتن پیله و تبدیل به پروانه (پروانگی).

 ayatmadari.ir-zanbour angali (1 (1)

حال این کرم ابریشم را در نظر بگیرید، پیش از این که به مرحله پیلگی و سپس پروانگی برسد، زنبور انگلی در زیر پوستش تخم های خود را می گذارد. اولین کاری که این تخم ها می کنند این است که قابلیت تولید مثل کرم ابریشم را از بین می برند؛ و این گونه کرم ابریشم دائم گرسنه است و دائم به خوردن برگ ادامه می دهد تا چربی های زیر پوستش تمام نشود تا تخم ها از آن مواد مغذی مصرف کنند. اینجاست که کرم ابریشم تولید پیله و دوره ی شفیرگی و پروانه شدن را از یاد می برد و عملا این حیوان که در مسیر تبدیل شدن به پروانه بود نابود می شود.

آیت پدیده:

حال مقصود خداوند از آفرینش این دو حیوان و تعریف چنین سازوکاری برای آن دو در قبال هم چیست؟ کرم ابریشمی که قرار بود پیله تشکیل بدهد و بعد کامل بشود و پس از اتمام دوره شفیرگی به پروانه تبدیل بشود و روی گلزار پرواز کند، چرا در مرحله زمین گیر بودن روی برگ می ماند و هلاک می شود؟ او حمّالِ حملِ تخم های زنبور انگلی می شود.

این آیت یک نشانی بیشتر به ما نمی دهد، و آن این است که مراقب باشید فرزندانتان مقابل کارتون های نظام فکری لیبرالی ننشینند؛ محصولاتی که مالامال از افکار فلسفی است از انیمیشن ها، فیلم های سینمایی گرفته تا علوم لیبرالی و روش های تربیتی شان که از مسیرهای مختلف به قلب و ذهن کودک و نوجوان حقنه می کنند.

زنبورهای انگلی تمدن غرب، زیر پوست فکر و ذهن و قلب بچه های شما بذرهایی را میکارند، تخم هایی را می گذارند که فرزندان شما آن گونه که آن ها می خواهند تربیت بشوند، فکری که آن ها میخواهند را در خود پرورش بدهند و متولد کنند و این طور است که فرزندان شما هیچ گاه خودشان پروانه نمی شوند، هیچ وقت خودشان بالنده نمی شوند.

 ayatmadari.ir-zanbour angali 20) (4)

منظور از تهاجم فرهنگی همین است. خداوند تهاجم فرهنگی را به صورت نماد درآورده که می گوید:

الف) کرم ابریشمی بود که به دور خود پیله ای تنید، از پیله به زحمت درآمد، پروانه شد و پرواز کرد.

ب) کرم ابریشمی بود که زنبور انگلی زیر پوستش تخم گذاری کرد. تخم های او آرام آرام کامل شدند اولین اثری که گذاشتند این بود که کرم ابریشم را مقطوع النسل کردند به طوری که دیگر به فکر زاد و ولد و به فکر پروانه شدن نباشد و فقط دائم غذا بخورد تا مواد مغذی برای تخم های جانور انگلی مهیا کند.

انگل های فکری، معرفتی و هنری که از بیرون مرزها در قالب ورزش، هنر، علم  و سایر قالب ها وارد می شود به قلب و ذهن فرزندان سرزمین های مختلف می چسبند. نظام لیبرالی غرب با ساده کردن فلسفه در انیمیشن ها، بازی های کامپیوتری، اسباب بازی ها،  ورزش ها، موسیقی ها، فضای سایبر و سایر زمین ها تخم های فکری خود را زیر پوست فرزندان سرزمین های جهان می کارد تا مردم در آینده شاهد یک نسل مسخ شده ای در جوامع مختلف باشند.

همین الان هم دیده می شود که نسل جدید پروار است، مثل یک کرم ابریشم همه امکانات مادی را دارد اما هیچ گاه پروانه نمی شود.

برگرفته از جلسه ۳۴۲ کلبه کرامت ۲:۰۴:۵۲ تا- ۲:۰۹:۵۲ استاد حسن عباسی

یک نظر

  1. الله اکبر…

    آیتی بود بس شگفت انگیز…
    خدا دکتر عباسی رو هم حفظ کنه

جوابی بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه‌های ضروری نشانه‌گذاری شده است. *

*